Contactpersonen

 

Nederland

Doove Care Groep ( Hospitals )

sales@doove.nl
T 0031 (0)182 624900

 Special Mobility
info@specialmobility.eu
T 0031 (0)314 667210

 Belgie

Dermat Medical Supplies ( Hospitals )

info@dermat.be
T 0032 (0)16 400545

Duitsland

Special Mobility

Markus Geitz
geitz@specialmobility.eu
T 0049 (0)172 5647120

 Frankrijk 

Orthinea ( Airports )

mh_jbh@orthinea.com
Jean-Baptiste Hoffmann
T 0033 (0)169 076113

Australie

Adaptalift ( Airports )

jeagleton@aalgse.com.au
Justin Eagleton

Saudi Arabie

Ground Handling Logistic ( Airports )

yasser@ghl.com.sa
Yasser Kusibati

Verenigde Arabische Emiraten

Al Safwa Group

wmk@alsafwa.me

Hongkong

Worldwide Flight Services ( Airports )

jcarey@worldwideflight.com.hk
James Carey

Singapore

Aeroleasing

jason.tan@aeroleasing.com.sg
Jason Tan

China

Newronge

zjx@newronge.com
Jack Zao


Qatar

Gateway Technology

yasir@gatewayqa.com
Yasir Mohammad

Usa

Aviation Mobility Solutions
info@aviationmobilitysolutions.com

Special Mobility

Handelsweg 10 7041GX 's-Heerenberg The Netherlands Tel: (+31)314-667210 Fax: (+31)314-667194

KvK: 09092148
BTWnr: NL80505785701
ING 67.39.44.557
IBAN NL71INGB0673944557
SWIFT INGBNL2A

 


Grotere kaart weergeven;

 

U kunt ook rechtstreeks uw vraag stellen, vul daarvoor onderstaand formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Achternaam Bedrijf Telefoon E-mailadres
Bericht